MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8512126
nr 851 2126
Stolar
4 st, + 2 st karmstolar, sent 1800-tal
Kondition: slitage, omklädnandsbehov
Utrop:
1.500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:12:26
5/10 19:40:25